İKİNCİ EL PARKE MAKİNASI

İkinci el parke makinası  alanında beyazlı group ticari faaliyetlerimizden bir diğeridir. Beyazlı group olarak ikinci el parke makinası  hizmetine 2009 yılında Beysanmak markasından tamamen bağımsız olarak kurulan Presmak markası giriş yapmıştır. Beyazlı groupPresmac olarak inşaat ve yapı sektörüne ikinci el parke makinası  hizmeti sunmaktadır. Presmak ikinci el parke makinası  ürünlerini beyazlı group ikinci el parke makinası  garantisi ve güvencesiyle satışa sunmaktadır.
Bu bağlamda 2009 yılında PRESMAC markası adı altında ikinci el parke makinası  sektörüne ait firmamızı, yeni beton parke taşı makinaları üretim firmamız olan BEY-SAN-MAK’ tan tamamen ayrılarak bağımsız kendi teknik kadrosu ile birlikte kurduk.
Tüm bu çalışmalarımızın neticesinde beton parke taşı makinası sektörüne ait gelen taleplerin yoğunluğu bizi ikinci el parke makinası  işini ayrı bir firma çatısı altında yapmaya, bu şekilde daha kurumsal, etkin ve kısa sürede sonuca ulaşabilir hale getirmeye sevk etmiştir.

Beyazlı group bünyesinde üretilen beton parke taşı makinasına verilen 2 yıl garanti hizmetini ikinci el  parke makinası  olarak satışa sunulan parke makinalarına da vererek güvenirliğin simgesi olmuştur. Beyazlı group bünyesinde Presmac ikinci el parke makinası manuel tam otomatik ve hidrolik olmak üzere ve 8 lik 18 lik ve 36 lık seçenekleriyle hizmete sunulmaktadır. Beyazlı group bünyesinde ikinci el parke makinası sektöründe hizmet veren Presmac markamız uygun fiyat ve teknik destek ile sektörde güvenirliğin garantinin ve kalitenin simgesidir. ikinci el parke makinasıhakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız…

ikinci el briket makinaları

Reklamlar

1 thought on “İKİNCİ EL PARKE MAKİNASI”

  1. paylaşım için tesekkurler

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s