Türk yapı sektörü ve bölgelerinin en büyük fuarları olan 19. Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir 3 – 6 Ekim tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda; hemen ardından düzenlenecek olan 26. Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara ise 24 – 27 Ekim 2013 tarihleri arasında Congresium, ATO Kongre ve Sergi Sarayı’nda sektör profesyonellerini bir araya getirecek.

YEM Fuarcılık tarafından düzenlenen, Türk yapı malzemesi sektörünün en köklü ve en büyük buluşmaları olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir ve Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara bu yıl ilk kez Ekim ayında arka arkaya düzenlenecek. Her yıl daha da büyüyerek, katılımcı ve ziyaretçi sayısını artırmayı başaran Yapı Fuarları – Turkeybuild bu yıl Ekim ayında İzmir’de 19. kez, Ankara’da ise 26. kez gerçekleştirilecek.

YEM Fuarcılık’ın Temmuz ayında göreve başlayan yeni Genel Müdürü Burcu Başer, Ekim ayında gerçekleşecek, yapı sektörü için yılın en önemli olaylarından olan iki dev buluşmaya dikkat çekerek şunları söyledi: “Ekim ayı, İzmir’de ve Ankara’da düzenleyeceğimiz iki dev buluşma ile sektörümüz için heyecan dolu ve özel bir ay olacak. Bu yıl önceki yıllardan farklı olarak Yapı Fuarı – Turkeybuild İzmir’i öne aldık ve hemen ardından Ekim ayı sonunda, geçtiğimiz yıl yeni fuar alanına geçen ve %20 büyüyen Yapı Fuarı – Turkeybuild Ankara’yı gerçekleştireceğiz. Tüm sektör profesyonellerini bu önemli buluşmalarda yerlerini almaya ve sektörün heyecanına ortak olmaya davet

ediyoruz.”

Reklamlar